1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ELECTROLUX BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÜMRANİYE ELECTROLUX SERVİSİ

Electrolux markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Ümraniye ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Ademyavuz Mah. Altınşehir Mah. Armağanevler Mah. Aşağıdudullu Mah. Atakent Mah. Atatürk Mah. Cemilmeriç Mah. Çakmak Mah. Çamlık Mah. Dumlupınar Mah. Elmalıkent Mah. Esenevler Mah. Esenkent Mah. Esenşehir Mah. Fatihsultanmehmet Mah. Hekimbaşı Mah. Huzur Mah. Ihlamurkuyu Mah. İnkılap Mah. İstiklal Mah. Kazımkarabekir Mah. Madenler Mah. Mehmetakif Mah. Namıkkemal Mah. Necipfazıl Mah. Parseller Mah. Saray Mah. Sarıgazi Köyü Site Mah. Şerifali Mah. Tantavi Mah. Tatlısu Mah. Tepeüstü Mah. Topağacı Mah. Yamanevler Mah. Yenidoğan Köyü Yukarıdudullu Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.