1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ELECTROLUX BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÇATALCA ELECTROLUX SERVİSİ

Electrolux markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Çatalca ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Akalan Köyü Atatürk Mah. Aydınlar Köyü Başakköy Köyü Belgrat Köyü Celepköy Köyü Çakıl Mah. Çanakça Köyü Çiftliköy Mah. Dağyenice Köyü Elbasan Köyü Fatih Mah. Ferhatpaşa Mah. Gökçeli Köyü Gümüşpınar Köyü Hallaçlı Köyü Hisarbeyli Köyü İhsaniye Köyü İnceğiz Köyü İzzettin Mah. Kabakça Köyü Kaleiçi Mah. Kalfa Köyü Karacaköy Mah. Karamandere Köyü Kestanelik Köyü Kızılcaali Köyü Oklalı Köyü Ormanlı Köyü Ovayenice Mah. Örcünlü Köyü Örencik Köyü Subaşı Köyü Yalıköy Köyü Yaylacık Köyü Yazlık Köyü
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.