1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ELECTROLUX BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

BAĞCILAR ELECTROLUX SERVİSİ

Electrolux markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Bağcılar ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Bağcılar Mah. Bağlar Mah. Barbaros Mah. Çınar Mah. Demirkapı Mah. Evren Mah. Fatih Mah. Fevziçakmak Mah. Göztepe Mah. Güneşli Mah. Hürriyet Mah. Istoç Otomat Mah. İnönü Mah. İstoç Kazımkarabekir Mah. Kemalpaşa Mah. Kirazlı Mah. Mahmutbey Mah. Sancaktepe Mah. Yavuzselim Mah. Yenigün Mah. Yenimahalle Mah. Yıldıztepe Mah. Yüzyıl(100.Yıl) Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.